Przeglądarka rekomendowana: Mozilla FirefoxMakijaż okolicznościowyMakijaż

Pewien wizażysta określa makijaż następująco:
„ Makijaż nie może być traktowany tak, jak malowanie na ścianie, musi rozświetlać twarz i nie może pokrywać jej jak maska. Jest dodatkiem do ubrania i wraz z nim musi się zmieniać zgodnie z nastrojem, porą dnia, jest nieodzownym dopełnieniem kobiecości. Najpiękniejsza dziewczyna może być oczywiście czarująca bez makijażu, ale z nim staje się niezrównanym arcydziełem” Dla ciekawych - ludzie malowali się już od wieków- zarówno kobiety jak i mężczyźni, a był to sposób na wysyłanie sygnałów erotycznych… Ciekawe jakie motywy w dzisiejszych czasach kierują osobami, które się malują ?


Dzienny

„Zakładając” na siebie makijaż dzienny w obowiązującym trendzie dążymy do natury. Dobrze wykonany makijaż dzienny podkreśla i wydobywa naturalne piękno twarzy. W pierwszej kolejności widzieć należy- wypielęgnowaną cerę, błyszczące usta, ładne oczy i kości policzkowe. Ogólną zasadą jest zachowanie umiaru i naturalnego wyglądu


Wieczorowy

Klasyczny makijaż wieczorowy przeznaczony jest na specjalne okazje. Jest on ponadczasowy i tak naprawdę zależy od naszej fantazji i okazji. Wykonanie makijażu rozpoczyna się dokładnie tak samo t jak makijaż dzienny. Oko jest mocniej podkreślone, więcej cieni, bardziej odważne kolory, ciemne oraz może zawierać elementy zdobnicze, typu- sztuczne rzęsy, elementy błyszczące: cyrkonie, brokaty itd. Przy makijażu wieczorowym nie zawsze obowiązuje zasada umiary. Tu możemy „szaleć” Drogie Panie  Całą oprawę oczu można mocno podkreślić ciemnym kolorem, twarz, szyja, dekolt powinien być mocno jedwabisto zmatowiony. Refleksy złota, brokatu , highlitery w pudrach można wykorzystać do rozświetlenia kości policzkowych, dekoltu czy tez ramion, pleców. I tak jesteśmy gwiazdami…


Ślubny

Ślubny (włącznie z próbnym makijażem)

Próbny ślubny
Ten jeden wyjątkowy dzień w życiu… Chcemy wyglądać pięknie, czarująco, wyjątkowo mimo wszechogarniającego zmęczenia najczęściej. Zdobi nas przede wszystkim radość i miłość.., ale warto aby makijaż wytrzymał do samego rana. Makijaż ślubny łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Wydobywa największe piękno Panny Młodej. Idealnie podkreśla urodę oraz ukrywa jej niedoskonałości czy tez objawy zmęczenia typu: zaczerwienienia, sińce pod oczami, przebarwienia. Jest odpowiednio wyrazisty aby był widoczny na zdjęciach, ale także nieprzesadzony jeżeli chodzi o wygląd w świetle dziennym. Bardzo ważnym elementem jest, aby pasował do sukni, kwiatów, dodatków , ale przede wszystkim do Panny Młodej, aby tworzył spójną całość. Makijaż ślubny musi być trwalszy, aby wytrzymał wielogodzinną imprezę weselną,. Nie stosuje się zbyt połyskliwych kosmetyków, w większości satynowe cienie i matowe, highliter na kości policzkowe i dekolt, aby dodać makijażowi świeżości i lekkiego rozświetlenia. Warto także pomyśleć o doklejeniu kępek rzęs- to doda spojrzeniu wyrazistości i otworzy oko.


BARDZO WAŻNE!

By makijaż spełniał w 100% satysfakcji oczekiwań Klientek- bardzo ważne jest wykonanie przed makijażem:

1. Zabiegu intensywnie oczyszczającego, nawilżającego i złuszczającego martwy naskórek.
2. Henna i regulacja brwi- na kilka dni przed makijażem, uporządkuje brwi i nada wyrazu i charakteru twarzy
3. Makijażu próbnego . Dokładne przedstawienie swoich oczekiwań, możliwość korekty ważnych elementów, dokładny wywiad - to warunki niezbędne, by mieć pełną satysfakcję z makijażu.


Makijaż fotograficzny/ filmowy

Makijaż jest pewną odmiana charakteryzacji, dzięki temu możemy uzyskać zmianę cech i rysów twarzy, poprzez uwypuklenie pewnych partii twarzy i zatuszowania fragmentów nieforemnych czy tez niekorzystnych. Jednym z czynników wpływających na efekt charakteryzacji jest oświetlenie oraz otoczenie. Im barwy w tle bardziej nasycone w kolorze i ciemniejsze tym charakteryzacja musi być mocniejsza. Dokładne zakamuflowanie niedoskonałości skóry, modeling twarzy- to co uwydatniamy- rozjaśniamy, to, co chcemy schować przyciemniamy. Tu nie ważna jest ilość „tapety” na twarzy, liczy się efekt doskonałej cery. Makijaż fotograficzny musi być perfekcyjny.


Dodatkowo kępki rzęs do makijażu
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs (2 tyg.)

W zależności od obowiązującego trendu w modzie, można przyklejać sztuczne rzęsy, kępki rzęs lub też metodą 1:1. Zagęszczone , wydłużone rzęsy dodają spojrzeniu wyrazistości, głębi i otwarcia.


Dobór kolorystyczny/porada – gratis!!!
Możliwość zakupu kosmetyków do makijażu indywidualnie dobranych