Przeglądarka rekomendowana: Mozilla FirefoxCo wyróżnia nasz Gabinet spośród ponad 150 gabinetów kosmetycznych w Katowicach?


Zdj. Paulina Kowalczyk

Pracujemy z pasją

Pasja to coś więcej niż zainteresowanie. To wielkie zamiłowanie do czegoś. Kochamy to co robimy. Praca przynosi nam radość i daje satysfakcję


Zdj. Paulina Kowalczyk

Akademia piękna

Organizujemy bezpłatne warsztaty makijażu. Uczymy jak dbać o wygląd. Gdy ma się świadomość dobrego wyglądu, wzrasta pewność siebie, przybywa energii, poprawia się samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Atmosfera

Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia miłej, ciepłej i serdecznej atmosfery. Pragniemy, aby nasi Klienci czuli się komfortowo. Dokładamy do tego wszelkich starań.

Współpraca ze specjalistami

Zaufali nam i zaproponowali stałą współpracę:• dr nauk med. Marek Bielewicz - ginekolog położnik, cytolog, diagnosta
• fizjoterapeutka Paulina Głowacka z Prywatnej Praktyki - Leczenie ruchem, prowadzącą zajęcia Aktywna Mama
• studio fotograficzne Zdjęcia Sercem Robione - Natalia Godula

Doświadczenie i wiedza

Wiedza w zakresie kosmetologii profesionalnej zdobyta na studiach wyższych stanowi podstawę do świadczenia kompleksowych usług obejmujących nie tylko zabiegi, ale także porady zdrowotne z indywidualnym doborem kosmetyków oraz naturalnych suplementów.
Stale podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w licznych specjalistycznych szkoleniach i kursach. Współpracujemy z francuskimi, niemieckimi oraz polskimi producentami kosmetyków naturalnych , takimi jak: Gernetic, Aquatonale, Dr Beta, Arkana, Charmine Rose

Nowoczesne technologie

Jest wiele prawdy w powiedzeniu: Uroda to technologia. Idziemy z duchem czasu. Stosujemy w zabiegach profesjonalne terapie mikroigłowe , mezoterapie bezigłową, fale radiowe RF tzw. lifting bez skalpela.

Najwyższa jakość bezpiecznych i skutecznych zabiegów

Wszystkie oferowane usługi posiadają odpowiednie atesty, a urządzenia i kosmetyki - prestiżowe certyfikaty: FDA i CE.

Dogodna lokalizacja

Gabinet znajduje się w centrum Katowic, oddalony jednak od najbardziej zatłoczonych miejsc.

Czy kiedyś pomyślałam, że zostanę kosmetologiem?

Nie. Przypadek sprawił, że w tej dziedzinie odnalazłam siebie, swoją pasję i pracę, którą kocham. Jestem dyplomowanym kosmetologiem, stale podnoszącym kwalifikacje, o czym świadczą dyplomy i certyfikaty. Moim celem jest tworzenie oazy spokoju, odpoczynku i inspiracji. Mam nadzieję, że takim miejscem jest Gabinet kosmetologiczny SPAsją, do którego Państwa serdecznie zapraszam.

mgr Paulina Rygol
Kosmetolog